Moc dawANIA w Dąbrówce!

16.11 o godzinie 14:00 rozpocznie się 24-godzinna sztafeta na Skiergu (maszynie imitującej jazdę na nartach), którą chcemy wspomóc małych wojowników - Anię, Wiktorię oraz Ziemka. Celem jest zebranie 33 tys. zł na rehabilitację i sprzęt dla małych bohaterów i ich rodziców.

***

Zeszłoroczna Moc wiosłowAnia przeszła nasze najśmielsze oczekiwania - zebraliśmy ponad 50 tys. zł na rehabilitację Ani Piotrowskiej (link do zrzutki: https://zrzutka.pl/bf8r4d). Dzięki temu mogła nie tylko pojechać na turnus rehabilitacyjny do Londynu, ale także na delfinoterapię w Turcji!

W tym roku podnosimy poprzeczkę - chcemy wesprzeć aż troje niesamowicie dzielnych dzieci:

  • Wiktorię Kopniewską - urodzona w 25. tygodniu ciąży, co spowodowało szereg komplikacji, w tym mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Wiktoria ma problemy ze wzrokiem, oddychaniem, a także ma częste ataki padaczki;
  • Ziemka Dawidziaka, u którego w 6. tygodniu życia doszło do zatrzymania krążenia. Z jego konsekwencjami zmaga się do tej pory - nie je i nie chodzi samodzielnie, nie ma odruchów kaszlu ani mrugania, ma kłopoty ze wzrokiem;
  • Anię Piotrowską - zeszłoroczna bohaterka akcji Mocy wiosłowANIA, u której w 5. miesiącu życia zdiagnozowano nowotwór mózgu. Ania również ma problemy z poruszaniem się, samodzielnym jedzeniem i mówieniem.

Ich dzieciństwo jest ciągłą walką na rehabilitacjach i terapiach. Uczyńmy je chociaż trochę łatwiejszym, finansując rehabilitację i zakup niezbędnego sprzętu medycznego oraz leków.

Spotykamy się 16 listopada w Joyride Gym na ul. Komornickiej 63 w Dąbrówce pod Poznaniem, by przez 24 godziny mierzyć się ze Skiergiem. Jest to niewielki wysiłek wobec codziennych zmagań naszych małych bohaterów. Możesz przyjść pokibicować lub wziąć udział w fizycznych zmaganiach. Zbierz 3-osobową ekipę, z którą przez 15 minut będziesz ćwiczył zamiennie na ski ergu.

Żeby się zapisać, napisz do nas na: zapisy@mocdawania.pl

Nie możesz być tego dnia z nami? Przelej chociaż złotówkę i udostępnij dalej. Każda pomoc jest na wagę złota dla naszych małych bohaterów!

Rok temu pomogliście nam uwierzyć, że niemożliwe nie istnieje. Wiemy, że i tym razem WSPÓLNIE osiągniemy cel i jeszcze więcej!

Do zobaczenia w Dąbrówce!

Szczegóły akcji oraz aktualności: https://www.facebook.com/MocDawania

Można też dorzucić się na zbiórce publicznej: https://zrzutka.pl/4ufunu

Agnieszka Wilczyńska na podstawie fb.com

Moc dawANIA w Dąbrówce! (fb.com)
Kategoria: