Co przyniesie 2020 rok

Przy współpracy z astrolożką Panią Anną Daroszewską prezentujemy naszym Czytelnikom horoskop na 2020 roku. Jesteśmy przekonani, że będziecie zadowoleni z tego co przyniesie ten rok a horoskop będzie dla Was źródłem inspiracji.

Baran

Baran - dziedziny przyporządkowane temu znakowi to m.in wojsko, policja, sport, wolność, samostanowienie, aktywność. Atakowane trudnymi aspektami Plutona i Saturna, nie będą miały najłatwiejszego czasu.

Nie liczyłabym też nie na docenienie zachowań autonomicznych i wolnościowych obywateli.

Full control sprzedawana pod hasłem, że to dla naszego dobra.

Oczywiście jest to tendencja ogólna - bardziej dotycząca dziedzin życia podległych znakowi Barana niż konkretnych osób, a realizacje życiowe mogą być oczywiście bardzo różne. Zależy to od konstrukcji indywidualnego horoskopu.

 

Byk

Byk - rządzi m.in: pieniądzem, systemami wartości, własnością, ekologią, ziemią, żywnością, konsumpcją i wszystkim co nie tyle ładne, co przyjemne.

Możemy spodziewać się dalszych zmian w naszym podejściu do konsumpcji, przyjemności, prawa własności i pieniądza.  Nastąpi rozkwit ruchów ekologicznych, minimalizmu i zero waste, pomysłów związanych z dzieleniem się prawem własności typu car sharing, wypożyczaniem przedmiotów „na godziny”.

Dla Byków powinien to być dobry rok jeżeli będą unikać radykalizmu i pochopnych działań.

 

Bliźnięta

Bliźnięta - znak patronuje  m.in: szkolnictwu, mediom, handlowi, poligrafii, telekomunikacji, sektorem gdzie towarem jest informacja oraz wszelkiej i maści drobnym złodziejaszkom i oszustom.

Merkuriańskie branże będą w tym roku podlegały trudnym aspektom Neptuna.

Ma on fantastyczny talent do zaciemniania obrazu sprawy, na którą wywiera wpływ. Widzimy to co chcemy widzieć. Działania naprawcze są niemożliwe do podjęcia, ponieważ nie mamy świadomości na czym polega problem.

Sądzę więc, że od zalewu fake newsów i nieustannych reform szkolnictwa szybko się nie uwolnimy.

Osoby spod znaku Bliźniąt powinny szczególnie w tym roku unikać kłamstw, koloryzowania i manipulacji, gdyż sprawy mogą przybrać nieoczekiwany obrót i staną się one ofiarą własnych intryg.

 

Rak

Rak - rządzi m.in: wszystkimi instytucjami, które się nami opiekują i nas karmią, począwszy od mamy, a skończywszy na luksusowych restauracjach czy hotelach.

Będą się  one musiały zmierzyć się z  niełatwymi opozycjami atakującymi ze znaku Koziorożca, który jest m.in. znakiem „władzy”.

Opozycja działa dokładnie tak jak się nazywa, więc mniej więcej wiemy czego się spodziewać.

W każdym bądź razie w zbliżającym się roku, zapewne nie jeden  raz przyjdzie nam poćwiczyć naszą odporność na rozliczne obiecanki-cacanki ze strony tych, którzy są od nas wyżej w hierarchii.

Osobom spod znaku Raka przyda się w tym roku duża doza tolerancji i wyrozumiałości dla partnerów i współpracowników, którzy zapewne niejednokrotnie wystawią na próbę ich cierpliwość.

 

Lew

Lew -  znak ten zarządza m.in:  sektorami związanymi z twórczością i kreację, zwracaniem na siebie uwagi, blichtrem, artystom, wszystkiemu co jest na pokaz i jest związane z jak najlepszym prezentowanie siebie - typu wszelkie wybory  „miss czegokolwiek”. 

Sektory, którym patronuje znak Lwa będą podlegać nieharmonijnym wpływom Uranu.  Planeta ta ma tendencję do „podkręcania” i radykalizacji. Pod jej wpływem łatwo o efekt przesady, teatralny styl. Triumf - szczególnie w mass mediach, będzie  świecił blichtr i pompatyczno-kiczowaty styl.

Wpływy te nie wróżą dobrze ambitniejszej twórczości. Można się więc spodziewać dalszej prosperity wszelkiej maści epigonów dawniej modnych trendów,  Jedno jest pewne -  wszystko to będzie bardzo „ładnie się prezentować”.

Osobom spod znaku Lwa można w tym roku doradzić powściągliwość zakupową, gdyż rzeczy zakupione w tym roku pod wpływem impulsu, szybko przestaną się im podobać.

 

Panna

Panna - rządzi wszystkimi dziedzinami, w których  ważne jest osobiste wykonywanie czynności, organizacją pracy i życia codziennego, instytucjami,  które dla nas lub za nas załatwiają różne drobne sprawy, small biznesem, rzemiosłem jak i ... biurokracją.

W roku 2020 można spodziewać się ułatwień administracyjnych dla drobnej przedsiębiorczości,  wprowadzenia przepisów promujących osobistą działalność gospodarczą itp.

Teoretycznie wygląda to optymistycznie, jednak musimy zwrócić uwagę na opozycję Neptuna. Jest on mistrzem iluzji i obietnic bez pokrycia, dlatego musimy być ostrożni w podejmowaniu decyzji biznesowych.

Osoby spod znaku Panny mogą się spodziewać dobrego roku, w którym zrealizują wreszcie swoje plany rozwojowe. Warto rozważyć pomysł ubiegania się o dopłatę czy dotację na rozwój biznesu, gdyż mają szansę otrzymać taką pomoc łatwiej niż zwykle.

Wskazane byłoby jedynie zwrócenie większej uwagi na stan zdrowia.

 

Waga

Waga - dziedziny przyporządkowane temu znakowi to m.in: sztuki związane z wprowadzaniem harmonii do otoczenia, projektowanie wnętrz, dziedziny powiązane mediacjami,  dyplomacją, porządkiem społecznym i wymiarem sprawiedliwości.

Rok 2020 nie będzie dla tych dziedzin życia szczególnie łaskawy.

Można się spodziewać licznych konfliktów dyplomatycznych, wojen i wojenek polegających nie tyle na otwartej walce, co na używaniu nieformalnych wpływów i sposobów nacisku.

Na pewno łatwego życia nie będzie miał  wymiar sprawiedliwości, który może być poddawany różnym „reformom” inspirowanym bardziej względami ideologicznymi niż pragmatycznymi.

Dla osób spod tego znaku może to być pełen wyzwań rok,  ich poczucie stabilizacji, częściej niż zwykle będzie narażane na szwank, co nerwowe Wagi wyjątkowo źle znoszą. Nie jest to korzystny czas dla podejmowania wielkich życiowych decyzji. Warto znaleźć czas na relaks i zadbanie o kondycję fizyczną.

 

Skorpion

Skorpion  - rządzi m.in: bankowością i instytucjami finansowymi, wszystkimi strukturami nieformalnymi i tymi, których działalność ma pozostać niejawna dla szerszej publiczności, światem przestępczym, śmiercią i transformacja,  seksem, strefami tabu.

W roku 2020  możemy się spodziewać wsparcia dla sektorów, którym patronuje Skorpion, ze strony systemów i struktur  władzy, co przy dodatkowym „znieczuleniu” ze strony Neptuna może przynieść lekkie uśpienie czujności, Może się ono okazać brzemienne w skutki, szczególnie finansowe. Może się na przykład okazać, że zaplanowana przez nas inwestycja, po rozliczeniu wszelkich kosztów, opłat i podatków, przyniosła dochody wszystkim wokół - tylko nie nam.

Rewolucyjne skłonności Urana, mogą wymusić zmiany, związane z koniecznością wprowadzenia do sektorów finansowych nowych technologii informatycznych czy nowatorskich wyznaczników wartości, którą to rolę do tej pory pełnił pieniądz. Ze względu na destabilizujące  właściwości tej planety można się też spodziewać wzrostu inflacji.

Osoby spod znaku Skorpiona powinny mieć całkiem dobry i owocny finansowo rok, pod warunkiem, że będą zachowywać zimną krew, mocno się trzymać za kieszeń. Przy zachowaniu środków ostrożności możliwe jest nawet osiągnięcie ponadstandardowych dochodów.

 

Strzelec

Strzelec - dziedziny przyporządkowane temu znakowi  to m.in: wyższe uczelnie, filozofia, ideologia, wszystko co dalekie, „zagraniczne” i rozwojowe.

Znakowi temu patronuje ekspansywny i wspaniałomyślny, ale nieco zarozumiały Jowisz. Jowiszowe branże będą się musiały zmierzyć z niekorzystnymi wpływami Neptuna.

To co normalnie oświeca i rozjaśnia Jowisz, zaciemni i zamuli Neptun. Sprzeczne wpływy w tych energii powodują często wojny ideologiczne, gdzie każdy jest głęboko przekonany o swojej racji.

Możemy się więc spodziewać zamieszania  szczególnie w sektorze Szkolnictwa Wyższego. Prawdopodobnie będziemy musieli zmierzyć się z koniecznością reformy zasad finansowania tego sektora.

Optymistyczne Strzelce będą miały całkiem dobry rok, pod warunkiem "trzymania się ziemi" i unikania myślenia życzeniowego. Dobrze, aby przed podjęciem ważniejszych decyzji skorzystały z rady zaufanej osoby, gdyż ich ocena sytuacji  będzie w tym roku nie najtrafniejsza...

 

Koziorożec

Koziorożec - rządzi m.in: strukturami, systemami i hierarchiami we wszystkich dziedzinach życia . To znak władzy i wywyższenia społecznego . Patronuję tez budownictwu i sektorom związanych z przetwarzaniem surowców.

Znak ten będzie bardzo silnie wspierany przez „gwiazdy”. Można spodziewać się wzmocnienia struktur władzy i jej ekspansji  nawet na dziedziny, które były do tej pory wolne od jej wpływów. Wszystko co do tej pory nie było jeszcze uregulowane - na pewno zostanie.

Dodatkowo  mistrz  manipulacji Neptun zapewni władzy pomoc w komunikacji, co spowoduje że wszelkie niejasności i konfabulacje będą trudne do wykrycia.

Wszystko wskazuje na to, że nie będą to łatwe czasy dla wszelkich wolnościowców, antyglobalistów, rewolucjonistów i rebeliantów, natomiast  korzystny czas dla rządów, korporacji i inwestorów.

Osoby spod znaku Koziorożca mają teraz swoje pięć minut i warto to wykorzystać, tak aby stworzyć podwaliny do sukcesu na najbliższe lata.

 

Wodnik

Wodnik - znak ten patronuje naukowcom, wizjonerom, wynalazcom, rewolucjonistom, rebeliantom i outsiderom. Rok ten nie będzie dla tych dziedzin szczególnie łaskawy. W sektorze odpowiadającym za  ich finanse i dochody,  znajduje się Neptun, który lubi rozmywać, rozpływać i rozpuszczać. Pieniędzy na sektory związane z nauką, innowacjami czy wynalazczością, nie należy się więc spodziewać.

Urodzeniowe Wodniki muszą się uzbroić w cierpliwość. Ten rok nie będzie ich szczególnie rozpieszczał. Dobrze uważać na sprawy finansowe, gdyż może okazać się, że nasze oszczędności zostały nadwyrężone, a inwestycje nie przyniosą oczekiwanego rezultatu.

 

Ryby

Ryby  - znak ten rządzi m.in: ochroną zdrowia, farmacją, reklamą, sztukami wizualnymi, filmem, gospodarką morską i generalnie wszystkimi sektorami związanymi z gospodarowaniem  wodą i gazem i surowcami płynnymi.

Znak Ryb będzie wspierany przez korzystne wpływy  wszystkich planet społecznych i pokoleniowych. Można się spodziewać prosperity dla wszystkich powyższych  dziedzin. Wpływy firm farmaceutycznych i handlujących surowcami typu gaz i woda będą więc niezagrożone.

Mam nadzieję, że zyska również sektor ochrony zdrowia,

Osoby spod znaku Ryb czeka korzystny okres. Warto wykorzystać ten czas we wszystkich sferach życia, gdyż Fortuna miewa zmienne humory.

Kategoria: